SKLEP INTERNET.

- WEJŚCIE -

Saipol Sp. z o.o.

Oficjalny importer firmy Sait
Bielsko - Biała

  Opis firmy

Firma SAIPOL Sp z o.o. specjalizuje się w sprzedaży materiałów ściernych. Założona w 1995 roku w Warszawie, aktualnie ma swoją siedzibe w Bielsku-Bialej. Nasze biuro handlowe przygotowuje specjalistyczne oferty materiałów ściernych wykorzystywanych przez przemysl budowlany, metalowy, drzewny, samochodowy oraz w obrobce szkla, skory, tworzyw sztucznych itp.

SAIPOL Sp. z o.o. jest bezpośrednim przedstawicielem włoskiej fabryki materiałów ściernych " SAIT Abrasivi S.p.A. " zaliczanej do czołowych producentów na swiecie. Całkowita automatyzacja produkcji w Turynie i w Piozzo gwarantuje tym wyrobom wysoki poziom ich wytwarzania.

Firma SAIPOL jest zawsze do dyspozycji klienta, służy pomocą i poradą w zakresie najlepszego wyboru sposród licznych dostępnych możliwosci.

  Nasze produkty

SAIT posiada certyfikat ISO 9001.Dla klienta oznacza to posiadanie gwarancji na cały cykl produkcji, od projektu aż do dostawy produktów.

Firma SAIT produkuje nastepująca gamę materiałów ściernych:
- krążki fibrowe,
- tarcze listkowe,
- koła listkowe,
- krążki fibrowe półsztywne SAITRON
- płótna ścierne,
- papiery ścierne,
- włóknina ścierna,
- tarcze do cięcia,
- tarcze do szlifowania.Klienci 85 krajów świata znają i używaja produkty firmy SAIT. Klienci w Polsce stosujacy te materialy okreslaja je jednoznacznie jako wysokogatunkowe oraz bardzo wytrzymale. Duzy wybór materialów sciernych pozwala na dostosowanie najbardziej przydatnego rodzaju do specyficznej operacji tak, aby uzyskac najlepsze rezultaty pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Elektroniczne zamówienie


© 2008 "Saipol" Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
Wszelkie prawa zastrzezone.
Projekt i realizacja : INTER-WEB
Design By: Template World . Projekt i realizacja : INTER-WEB